130 000 €
2364 €/m²
Property 65937 photo 1
Property 65937 photo 2
Property 65937 photo 3
Property 65937 photo 4
Property 65937 photo 5
Property 65937 photo 6
Property 65937 photo 7
Property 65937 photo 8
Property 65937 photo 9
Property 65937 photo 10
Property 65937 photo 11
Property 65937 photo 12
Property 65937 photo 13
Property 65937 photo 14
Property 65937 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: G
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
150 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 36641
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 51269
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 28736
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 35874
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 8127
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter