185 000 €
2176 €/m²
Property 8127 photo 1
Property 8127 photo 2
Property 8127 photo 3
Property 8127 photo 4
Property 8127 photo 5
Property 8127 photo 6
Property 8127 photo 7
Property 8127 photo 8
Property 8127 photo 9
Property 8127 photo 10
Property 8127 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, lift, grejanje.

Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod objekta 63265
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter