180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 89 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod objekta 62960
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m

Prijava za Newsletter