130 000 €
3023 €/m²
Property 41183 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 43 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 22594
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 8127
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50423
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
147 000 € 3266 €/m²
  • Kod objekta 60030
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 35874
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 37128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 35934
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter