150 000 €
1724 €/m²
Property 36641 photo 1
Property 36641 photo 2
Property 36641 photo 3
Property 36641 photo 4
Property 36641 photo 5
Property 36641 photo 6
Property 36641 photo 7
Property 36641 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter