135 000 €
1116 €/m²
Property 57535 photo 1
Property 57535 photo 2
Property 57535 photo 3
Property 57535 photo 4
Property 57535 photo 5
Property 57535 photo 6
Property 57535 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1956
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju stan od 121 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 35879
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 48458
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 60135
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 37128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod objekta 60187
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter