130 000 €
1529 €/m²
Property 28736 photo 1

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 34859
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 3064 €/m²
  • Kod objekta 34805
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 63391
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 8127
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41135
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter