180 000 €
1800 €/m²
Property 35874 photo 1
Property 35874 photo 2
Property 35874 photo 3
Property 35874 photo 4
Property 35874 photo 5
Property 35874 photo 6
Property 35874 photo 7
Property 35874 photo 8
Property 35874 photo 9
Property 35874 photo 10
Property 35874 photo 11
Property 35874 photo 12
Property 35874 photo 13
Property 35874 photo 14
Property 35874 photo 15
Property 35874 photo 16
Property 35874 photo 17
Property 35874 photo 18
Property 35874 photo 19
Property 35874 photo 20
Property 35874 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod objekta 63013
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod objekta 62802
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter