180 000 €
1895 €/m²
Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 63391
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter