138 000 €
1704 €/m²
Property 61494 photo 1
Property 61494 photo 2
Property 61494 photo 3
Property 61494 photo 4
Property 61494 photo 5
Property 61494 photo 6
Property 61494 photo 7
Property 61494 photo 8
Property 61494 photo 9
Property 61494 photo 10
Property 61494 photo 11
Property 61494 photo 12
Property 61494 photo 13
Property 61494 photo 14
Property 61494 photo 15
Property 61494 photo 16
Property 61494 photo 17

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i grejanje, ostavu.

Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
160 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 37430
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 36502
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
190 000 € 1016 €/m²
  • Kod objekta 52331
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 58219
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter