O kompaniji
O kompaniji
Naš tim
Naša predstavništva
Kompanija život
+381 665371054
Cena od
50000
70000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
Cena do
75000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
1500000
Izabrati
Kvadratura od
50
70
100
200
500
1000
Kvadratura do
70
100
200
500
1000
1500
Површина земљишта заплет из
50
70
100
200
500
1000
Površina placa
70
100
200
500
1000
1500
Sprat od
prizemlje
0. sprat
полуэтаж
2. sprat
3.sprat
4.sprat
5.sprat
6. sprat
7. sprat
8. sprat
8. + sprat
penthaus
potkrovlje
1. sprat
Sprat do
prizemlje
0. sprat
полуэтаж
2. sprat
3.sprat
4.sprat
5.sprat
6. sprat
7. sprat
8. sprat
8. + sprat
penthaus
potkrovlje
1. sprat
Broj soba od
1
2
3
4
5
Broj soba do
1
2
3
4
5
Udaljenost od mora
10
50
100
200
500
1000
Ekskluzivni
Najpopularnija mesta za kupovinu nekretnina u Grčkoj
Places with the most offers
Preporučujemo
Limasol
1.088 nekretnina
Preporučujemo
Pafos
546 nekretnina
Nikozija
195 nekretnina
Preporučujemo
Larnaca
192 nekretnina
Famagusta
92 nekretnina
Preporuka
Za prodaju
65 000 €
8 €/m²
Zemljište
Larnaka
Kod objekta
65988
Kvadratura
7358 m²
Za prodaju
9 000 €
1 €/m²
Zemljište
Nikozija
Kod objekta
65987
Kvadratura
6569 m²
Za prodaju
4 565 000 €
145 €/m²
Zemljište
Larnaka
Kod objekta
65875
Kvadratura
31440 m²
Za prodaju
129 000 €
2303 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65739
Kvadratura
56 m²
Za prodaju
112 000 €
2382 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65738
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
109 000 €
2319 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65737
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
108 000 €
2400 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65736
Kvadratura
45 m²
Za prodaju
106 000 €
2255 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65735
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
104 000 €
2166 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65734
Kvadratura
48 m²
Za prodaju
65 000 €
8 €/m²
Zemljište
Larnaka
Kod objekta
65988
Kvadratura
7358 m²
Za prodaju
9 000 €
1 €/m²
Zemljište
Nikozija
Kod objekta
65987
Kvadratura
6569 m²
Za prodaju
4 565 000 €
145 €/m²
Zemljište
Larnaka
Kod objekta
65875
Kvadratura
31440 m²
Za prodaju
129 000 €
2303 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65739
Kvadratura
56 m²
Za prodaju
112 000 €
2382 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65738
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
109 000 €
2319 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65737
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
108 000 €
2400 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65736
Kvadratura
45 m²
Za prodaju
106 000 €
2255 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65735
Kvadratura
47 m²
Za prodaju
104 000 €
2166 €/m²
Stan
Pafos
Kod objekta
65734
Kvadratura
48 m²
Prijavi se
Želim da dobijem ažurirane i promotivne informacije na moje kontaktne podatke koji se podudaraju sa mojim interesima i preferencama, u skladu sa
Politika privatnosti
Koristimo kolačiće da bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj veb stranici. Ako nastavite da koristite ovu stranicu, pretpostavićemo da ste zadovoljni sa tim.
Još ovde
Ok