O kompaniji
O kompaniji
Naš tim
Naša predstavništva
Kompanija život
+381 665371054
Rekonstrukcija
3D Modeliranje I Vizualizacija
VIP Usluge
Zlatna Kartica Grekodom Development Company
Pravna Podrška
Najam
Avionske Karte
Grekodom Taxi
Dobro došli na naše Investicioni projekti
od Grekodom Development
154 nekretnina 16 stranice
Ekskluzivni
Za prodaju
100 000 €
3703 €/m²
Commercial property
Solun
Kod objekta
51431
Kvadratura
27 m²
Udaljenost od mora
800 m
Investicija
Za prodaju
47 000 000 €
9 €/m²
Zemljište
Atos (Halkidiki)
Kod objekta
61874
Kvadratura
4785000 m²
Udaljenost od mora
8 m
Investicija
Za prodaju
560 000 €
2545 €/m²
Vila
Atos (Halkidiki)
Kod objekta
61534
Kvadratura
220 m²
Broj soba
4
Investicija
Za prodaju
85 000 €
2179 €/m²
Commercial property
Solun
Kod objekta
65971
Kvadratura
39 m²
Udaljenost od mora
50 m
Investicija
Za prodaju
900 000 €
3000 €/m²
Commercial property
Solun
Kod objekta
34505
Kvadratura
300 m²
Udaljenost od mora
800 m
Investicija
Za prodaju
745 000 €
735 000 €
5250 €/m²
Kuća
Sitonija (Halkidiki)
Kod objekta
60831
Kvadratura
140 m²
Broj soba
4
Investicija
Za prodaju
150 000 €
1500 €/m²
Stan
Solun
Kod objekta
60545
Kvadratura
100 m²
Broj soba
3
Investicija
Za prodaju
1 200 000 €
550 000 €
1100 €/m²
Poslovni prostor
Krf
Kod objekta
6386
Kvadratura
500 m²
Udaljenost od mora
150 m
Investicija
Za prodaju
850 000 €
1700 €/m²
Zgrada
Atina
Kod objekta
61606
Kvadratura
500 m²
Udaljenost od mora
6000 m
Investicija
Za prodaju
125 000 €
1984 €/m²
Stan
Solun
Kod objekta
65329
Kvadratura
63 m²
Broj soba
3
1
2
3
4
5
...
16
Prijavi se
Želim da dobijem ažurirane i promotivne informacije na moje kontaktne podatke koji se podudaraju sa mojim interesima i preferencama, u skladu sa
Politika privatnosti
Koristimo kolačiće da bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj veb stranici. Ako nastavite da koristite ovu stranicu, pretpostavićemo da ste zadovoljni sa tim.