190 000 €
2714 €/m²
Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1962
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 63021
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 65309
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter