135 000 €
122 €/m²
Property 64218 photo 1
Property 64218 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1102 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m.

Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
170 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 26933
  • Kvadratura 625 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod objekta 6773
  • Kvadratura 431 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter