Prodaja - Zemljište 1715 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
148 000 €
86 €/m²
Property 13023 photo 1
Property 13023 photo 2
Property 13023 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1715 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
120 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 30291
  • Kvadratura 2373 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
160 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 30693
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 173000 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter