Prodaja - Zemljište 500 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
150 000 € 79 000 €
158 €/m²
Property 18546 photo 1
Property 18546 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
130 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32627
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 13666
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter