165 000 €
550 €/m²
Property 49861 photo 1
Property 49861 photo 2
Property 49861 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
190 000 € 448 €/m²
  • Kod objekta 43667
  • Kvadratura 424 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
170 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 26933
  • Kvadratura 625 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 13666
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
160 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 30693
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 173000 m

Prijava za Newsletter