Prodaja - Zemljište 770 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kom. Malakasa
160 000 €
207 €/m²
Property 30721 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 160000 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 770 kv.m. na Atici. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m.

Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
200 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 4426
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 6860
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter