Prodaja - Zemljište 2638 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
113 000 € 90 000 €
34 €/m²
Property 13027 photo 1
Property 13027 photo 2
Property 13027 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2638 kv.m. na Atici.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
120 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 30291
  • Kvadratura 2373 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 30693
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 173000 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m
Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
130 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32627
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter