150 000 €
243 €/m²
Property 34318 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 617 kv.m. na Atici.

Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
180 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33076
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter