131 000 €
63 €/m²
Property 12790 photo 1
Property 12790 photo 2
Property 12790 photo 3
Property 12790 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2052 kv.m. na Atici. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
130 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32627
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter