Prodaja - Zemljište 431 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
150 000 € 130 000 €
301 €/m²
Property 6773 photo 1
Property 6773 photo 2
Property 6773 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 431 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 32436
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
160 000 € 223 €/m²
  • Kod objekta 30244
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 4426
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter