Prodaja - Zemljište 1015 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Špata
110 000 €
108 €/m²
Property 24748 photo 1
Property 24748 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1015 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 710 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
96 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 12557
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 32436
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 466 €/m²
  • Kod objekta 23278
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
160 000 € 223 €/m²
  • Kod objekta 30244
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 13666
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter