170 000 €
272 €/m²
Property 26933 photo 1
Property 26933 photo 2
Property 26933 photo 3
Property 26933 photo 4
Property 26933 photo 5
Property 26933 photo 6
Property 26933 photo 7
Property 26933 photo 8
Property 26933 photo 9
Property 26933 photo 10
Property 26933 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 625 kv.m. na Atici. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
190 000 € 448 €/m²
  • Kod objekta 43667
  • Kvadratura 424 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 19323
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter