360 000 €
2813 €/m²
Property 61743 photo 1
Property 61743 photo 2
Property 61743 photo 3
Property 61743 photo 4
Property 61743 photo 5
Property 61743 photo 6
Property 61743 photo 7
Property 61743 photo 8
Property 61743 photo 9
Property 61743 photo 10
Property 61743 photo 11
Property 61743 photo 12
Property 61743 photo 13
Property 61743 photo 14
Property 61743 photo 15
Property 61743 photo 16
Property 61743 photo 17
Property 61743 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Soba za igru

Opis

Na prodajumezoneta od 128 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter