430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodajumezoneta od 250 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod objekta 37027
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 30168
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter