368 000 €
2044 €/m²
Property 12966 photo 1
Property 12966 photo 2
Property 12966 photo 3
Property 12966 photo 4
Property 12966 photo 5
Property 12966 photo 6
Property 12966 photo 7
Property 12966 photo 8
Property 12966 photo 9
Property 12966 photo 10
Property 12966 photo 11
Property 12966 photo 12
Property 12966 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 23 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 180 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter