Prodaja - Mezoneta 567 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
347 000 €
612 €/m²
Property 13337 photo 1
Property 13337 photo 2
Property 13337 photo 3
Property 13337 photo 4
Property 13337 photo 5
Property 13337 photo 6
Property 13337 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 11
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 567 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, 2 kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, parking, lift, garaža, ostavu.

Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter