400 000 €
1379 €/m²
Property 19026 photo 1
Property 19026 photo 2
Property 19026 photo 3
Property 19026 photo 4
Property 19026 photo 5
Property 19026 photo 6
Property 19026 photo 7
Property 19026 photo 8
Property 19026 photo 9
Property 19026 photo 10
Property 19026 photo 11
Property 19026 photo 12
Property 19026 photo 13
Property 19026 photo 14
Property 19026 photo 15
Property 19026 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 290 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter