472 000 €
2622 €/m²
Property 18107 photo 1
Property 18107 photo 2
Property 18107 photo 3
Property 18107 photo 4
Property 18107 photo 5
Property 18107 photo 6
Property 18107 photo 7
Property 18107 photo 8
Property 18107 photo 9
Property 18107 photo 10
Property 18107 photo 11
Property 18107 photo 12
Property 18107 photo 13
Property 18107 photo 14
Property 18107 photo 15
Property 18107 photo 16
Property 18107 photo 17
Property 18107 photo 18
Property 18107 photo 19
Property 18107 photo 20
Property 18107 photo 21
Property 18107 photo 22
Property 18107 photo 23
Property 18107 photo 24
Property 18107 photo 25
Property 18107 photo 26
Property 18107 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 180 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, parking, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 30168
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4029
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter