367 500 €
1775 €/m²
Property 4437 photo 1
Property 4437 photo 2
Property 4437 photo 3
Property 4437 photo 4
Property 4437 photo 5
Property 4437 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 207 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, travnjak, lift, grejanje.

Na prodaju su i 2 gradske kuće: 190 m2 po ceni od 409.500 evra i 185 m2 po ceni od 346.500 evra.

Lagonisi okrug.

Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter