430 000 €
2529 €/m²
Property 57344 photo 1
Property 57344 photo 2
Property 57344 photo 3
Property 57344 photo 4
Property 57344 photo 5
Property 57344 photo 6
Property 57344 photo 7
Property 57344 photo 8
Property 57344 photo 9
Property 57344 photo 10
Property 57344 photo 11
Property 57344 photo 12
Property 57344 photo 13
Property 57344 photo 14
Property 57344 photo 15
Property 57344 photo 16
Property 57344 photo 17
Property 57344 photo 18
Property 57344 photo 19
Property 57344 photo 20
Property 57344 photo 21
Property 57344 photo 22
Property 57344 photo 23
Property 57344 photo 24
Property 57344 photo 25
Property 57344 photo 26
Property 57344 photo 27
Property 57344 photo 28
Property 57344 photo 29
Property 57344 photo 30
Property 57344 photo 31
Property 57344 photo 32
Property 57344 photo 33
Property 57344 photo 34
Property 57344 photo 35
Property 57344 photo 36
Property 57344 photo 37
Property 57344 photo 38

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 170 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 54317
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter