Prodaja - Mezoneta 270 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok
370 000 € 285 000 €
1056 €/m²
Property 4335 photo 1
Property 4335 photo 2
Property 4335 photo 3
Property 4335 photo 4
Property 4335 photo 5
Property 4335 photo 6
Property 4335 photo 7
  • Kod objekta 4335
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 270 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Istok (Atika)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 270 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, garaža.

Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter