355 000 € 340 000 €
3656 €/m²
Property 57564 photo 1
Property 57564 photo 2
Property 57564 photo 3
Property 57564 photo 4
Property 57564 photo 5
Property 57564 photo 6
Property 57564 photo 7
Property 57564 photo 8
Property 57564 photo 9
Property 57564 photo 10
Property 57564 photo 11
Property 57564 photo 12
Property 57564 photo 13
Property 57564 photo 14
Property 57564 photo 15
Property 57564 photo 16
Property 57564 photo 17
Property 57564 photo 18
Property 57564 photo 19
Property 57564 photo 20
Property 57564 photo 21
Property 57564 photo 22
Property 57564 photo 23
Property 57564 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 920 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 93 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter