44 000 € 32 000 €
139 €/m²
Property 5771 photo 1
Property 5771 photo 2
Property 5771 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 230 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

For sale land of 230 sq.meters in Mohos village, near Stalida. The plot is suitable for the construction of residential property up to 180 sq.m. The access to the plot is by a good asphalt road, while water and electricity supplies are just next. 

Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 19175
  • Kvadratura 877 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
50 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 50364
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 43713
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m

Prijava za Newsletter