60 000 €
68 €/m²
Property 19175 photo 1
Property 19175 photo 2
Property 19175 photo 3
Property 19175 photo 4
Property 19175 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 877 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
68 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 52386
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter