Property 37922 photo 1
Property 37922 photo 2
Property 37922 photo 3
Property 37922 photo 4
Property 37922 photo 5
Property 37922 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 19200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 350 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
69 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42777
  • Kvadratura 4189 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 45797
  • Kvadratura 982 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 19175
  • Kvadratura 877 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m

Prijava za Newsletter