50 000 €
14 €/m²
Property 50364 photo 1
Property 50364 photo 2
Property 50364 photo 3
Property 50364 photo 4
Property 50364 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 19175
  • Kvadratura 877 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 64068
  • Kvadratura 5172 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m

Prijava za Newsletter