54 000 €
60 €/m²
Property 39458 photo 1
Property 39458 photo 2
Property 39458 photo 3
Property 39458 photo 4
Property 39458 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 890 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 31235
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
70 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 64068
  • Kvadratura 5172 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter