45 000 €
61 €/m²
Property 43314 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 735 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
44 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65912
  • Kvadratura 1255 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter