55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 29000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2108 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
48 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 34180
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 42244
  • Kvadratura 272 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63360
  • Kvadratura 993 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter