55 000 € 33 000 €
25 €/m²
Property 43713 photo 1
Property 43713 photo 2
Property 43713 photo 3
Property 43713 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1320 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63360
  • Kvadratura 993 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter