58 000 €
191 €/m²
Property 52387 photo 1
Property 52387 photo 2
Property 52387 photo 3
Property 52387 photo 4
Property 52387 photo 5
Property 52387 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 303 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
65 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38342
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 31235
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
68 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 52386
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57760
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42791
  • Kvadratura 10226 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m

Prijava za Newsletter