45 000 €
4 €/m²
Property 63545 photo 1
Property 63545 photo 2
Property 63545 photo 3
Property 63545 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 11138 kv.m. na Kritu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 52084
  • Kvadratura 243 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
63 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64281
  • Kvadratura 1236 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13132
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
65 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 18508
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
44 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65912
  • Kvadratura 1255 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter