430 000 €
148 €/m²
Property 56441 photo 1
Property 56441 photo 2
Property 56441 photo 3
Property 56441 photo 4
Property 56441 photo 5
Property 56441 photo 6
Property 56441 photo 7
Property 56441 photo 8
Property 56441 photo 9
Property 56441 photo 10
Property 56441 photo 11
Property 56441 photo 12
Property 56441 photo 13
Property 56441 photo 14
Property 56441 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2900 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 5097
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter