Prodaja - Zemljište 8000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
500 000 €
62 €/m²
Property 9740 photo 1
Property 9740 photo 2
Property 9740 photo 3
Property 9740 photo 4
Property 9740 photo 5
Property 9740 photo 6
Property 9740 photo 7
Property 9740 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 31969
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter