607 000 €
124 €/m²
Property 52554 photo 1
Property 52554 photo 2
Property 52554 photo 3
Property 52554 photo 4
Property 52554 photo 5
Property 52554 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 4892 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter