Prodaja - Zemljište 58000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
580 000 €
10 €/m²
Property 51292 photo 1
Property 51292 photo 2
Property 51292 photo 3
Property 51292 photo 4
Property 51292 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 58000 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 33678
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter