Prodaja - Zemljište 14530 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
600 000 €
41 €/m²
Property 45278 photo 1
Property 45278 photo 2
Property 45278 photo 3
Property 45278 photo 4
Property 45278 photo 5
Property 45278 photo 6
Property 45278 photo 7
Property 45278 photo 8
Property 45278 photo 9
Property 45278 photo 10
Property 45278 photo 11
Property 45278 photo 12
Property 45278 photo 13
Property 45278 photo 14
Property 45278 photo 15
Property 45278 photo 16
Property 45278 photo 17
Property 45278 photo 18
Property 45278 photo 19
Property 45278 photo 20
Property 45278 photo 21
Property 45278 photo 22
Property 45278 photo 23
Property 45278 photo 24
Property 45278 photo 25
Property 45278 photo 26

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14530 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter