Prodaja - Zemljište 6200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
470 000 €
75 €/m²
Property 37792 photo 1
Property 37792 photo 2
Property 37792 photo 3
Property 37792 photo 4
Property 37792 photo 5
Property 37792 photo 6
Property 37792 photo 7
Property 37792 photo 8
Property 37792 photo 9
Property 37792 photo 10
Property 37792 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6200 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 21749
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34063
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter